Rodiče a děti ze třídy Sluníček. Najdete zde něco pro zábavu a trošku i pro šikovné školáčky

Nabízíme Vám další náměty na odkazu  maminkám.cz

Ahoj naše Sluníčka  a rodiče,

přidáváme zase něco málo ,abychom Vám zkrátily chvíle dlouhého čekání na naši třídu plnou sluníčkových kamarádů. Vyrobte si  s maminkou velikonoční ozdobu a vypracujte  taky pracovní list. Budeme rády, když si doma uděláte s rodiči složku, do které si budete vkládat své výtvory a pak až se spolu sejdeme ukážeme si společně jak jste doma nezyhálely. Těšíme se všechny Sluníčka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  M+J

3.4.2020            Přidáváme další hravé úkoly a něco pro zdatné ručičky a pak hru   na odkaze

Vážení rodiče a naše milá sluníčka

srdečně vás zdravíme a přicházíme s nabídkou dalších možných aktivit na doma.Snažte se, aby děti úplně neodvykly režimu školky, nechte je hrát , ale taky pomáhat běžnými činnostmi ,veďte je k samostatnosti /při hygieně, oblékání,stravování/.Umožněte jim malovat, kreslit/vodovými barvami, pastely/.Důležité je rozvoj myšlení, proto s dětmi hodně mluvte, čtěte si, následně se doptejte na děj pohádky, hrajte s nimi pexeso, Člověče nezlob se a jiné spol. hry.Opakujte si dny v týdnu, měsíce, barvy, jarní kytičky, zvířátka,básničky a písničky z Mš.

Touto cestou vám budeme nadále nápomocní a těšíme se na Vás.  Vaše p. učitelky ze Sluníček.

Nabídka aktivit   www.mamadodeste.cz

7.4.2020

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius.

.