Úkolníček

Rodiče a děti ze třídy Sluníček. Zde najdete něco pro zábavu a trošku i pro šikovné školáčky:

Nabízíme Vám další náměty na odkazu  maminkám.cz

Ahoj naše Sluníčka  a rodiče,

přidáváme zase něco málo ,abychom Vám zkrátily chvíle dlouhého čekání na naši třídu plnou sluníčkových kamarádů. Vyrobte si  s maminkou velikonoční ozdobu a vypracujte  taky pracovní list. Budeme rády, když si doma uděláte s rodiči složku, do které si budete vkládat své výtvory a pak až se spolu sejdeme ukážeme si společně jak jste doma nezyhálely. Těšíme se všechny Sluníčka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  M+J

3.4.2020            Přidáváme další hravé úkoly a něco pro zdatné ručičky a pak hru   na odkaze

Vážení rodiče a naše milá sluníčka,

srdečně vás zdravíme a přicházíme s nabídkou dalších možných aktivit na doma. Snažte se, aby děti úplně neodvykly režimu školky, nechte je hrát, ale taky pomáhat s běžnými činnostmi, veďte je k samostatnosti /při hygieně, oblékání,stravování/. Umožněte jim malovat, kreslit/vodovými barvami, pastely/. Důležité je rozvoj myšlení, proto s dětmi hodně mluvte, čtěte si, následně se doptejte na děj pohádky, hrajte s nimi pexeso, Člověče nezlob se a jiné spol. hry.Opakujte si dny v týdnu, měsíce, barvy, jarní kytičky, zvířátka,básničky a písničky z MŠ.

Touto cestou vám budeme nadále nápomocní a těšíme se na Vás.  Vaše p. učitelky ze Sluníček.

Nabídka aktivit   www.mamadodeste.cz

7.4.2020

Dobrý sváteční den naše Sluníčka,

doufám, že jste všichni zdraví a užíváte si sluníčka i když možná nosíte ještě s rouškou. Ale všechno přejde a my se brzy spolu sejdeme ve sluníčkové třídě. Přejeme  Vám i rodičům  krásné , pokojné velikonoční svátky. Vaše p. učitelky M+J

10.4.2020

Pěkný den, děti i rodiče , posíláme vám další zpestření  na  zkrácení volné chvíle   www.sikovny-cvrcek.cz

15.4.2020

20-.4.2020........a začíná nám další jarní týden ......

.

Domácí školka:

27.4.2020

Ahoj naše Sluníčka,

moc se na vás těšíme a než se uvidíme, posíláme vám další zábavné obrázky s úkoly. Vaše paní učitelky  J + M.

www.hrajeme-si.cz

5.5.2020

Ahoj naše milá Sluníčka

nejdříve Vás  moc pozdravujeme a těšíme se na to,že se v naší sluníčkové třídě brzy setkáme. Chtěly bychom Vám připomenout, že v neděli budou mít maminky svůj velký svátek. Protože nám to letos nevyšlo,abychom jim společně my všichni popřáli, nezapomeňte to prosím udělat pěkně doma a společně s tatínkem  mamince  popřejte a přidejte veeeeeeeeeeelikánskou pusu.

Maminky,protože je potřeba všechny věci ze skříněk oprat a vydezinfikovat ,prosíme Vás, abyste se 13.5.2020   v době od 7.30-10.00hod.  dostavily do MŠ a odebraly věci svých dětí.Vše bude nachystané a připravené k vydání.

A pro zábavu přidáváme   www.krokotak.com

Zdravíme naše Sluníčka  a přidáváme  další výtvarné a tvořivé činnosti :

www.napadyproanicku.cz/tvoreni-s-detmi/celorocne

Hezký víkend vám přejí  paní učitelky M+J

14.5.2020