Úkolníček

Nabízíme Vám další náměty na odkazu  maminkám.cz

Ahoj naše Sluníčka  a rodiče,

přidáváme zase něco málo ,abychom Vám zkrátily chvíle dlouhého čekání na naši třídu plnou sluníčkových kamarádů. Vyrobte si  s maminkou velikonoční ozdobu a vypracujte  taky pracovní list. Budeme rády, když si doma uděláte s rodiči složku, do které si budete vkládat své výtvory a pak až se spolu sejdeme ukážeme si společně jak jste doma nezyhálely. Těšíme se všechny Sluníčka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  M+J

Vážení rodiče a naše milá sluníčka,

srdečně vás zdravíme a přicházíme s nabídkou dalších možných aktivit na doma. Snažte se, aby děti úplně neodvykly režimu školky, nechte je hrát, ale taky pomáhat s běžnými činnostmi, veďte je k samostatnosti /při hygieně, oblékání,stravování/. Umožněte jim malovat, kreslit/vodovými barvami, pastely/. Důležité je rozvoj myšlení, proto s dětmi hodně mluvte, čtěte si, následně se doptejte na děj pohádky, hrajte s nimi pexeso, Člověče nezlob se a jiné spol. hry.Opakujte si dny v týdnu, měsíce, barvy, jarní kytičky, zvířátka,básničky a písničky z MŠ.

Touto cestou vám budeme nadále nápomocní a těšíme se na Vás.  Vaše p. učitelky ze Sluníček.

Nabídka aktivit   www.mamadodeste.cz

Pěkný den, děti i rodiče , posíláme vám další zpestření  na  zkrácení volné chvíle   www.sikovny-cvrcek.cz

.

Domácí školka:

A pro zábavu přidáváme   www.krokotak.com

Zdravíme naše Sluníčka  a přidáváme  další výtvarné a tvořivé činnosti :

www.napadyproanicku.cz/tvoreni-s-detmi/celorocne