Úkolníček

Vážení a milí rodiče a hlavně děti!

Zdravíme Vás z naší třídy "Rybičky". Doufáme, že jste všichni v pořádku a heslo, které je v těchto dnech aktuální - HLAVNĚ AŤ JSME ZDRAVÍ !!!

p. učitelky Boženka a Pavlínka


Na tomto odkaze zde (www.maminkam.cz) najdete pár úkolů, které si můžete vytisknout nebo jen si o nich popovídat s rodiči. Také doporučujeme stránku www.pinterest.cz kde najdete spoustu inspirace a námětů pro aktivity s dětmi.

Průběžně sem budeme vkládat další úkoly pro děti.


Pohádka pro děti, aby lépe porozuměly tomu, co se to kolem nich děje....


Dobrý den, posíláme Všem dětem a rodičům pozdrav. Dnes trochu inspirace k Velikonocům:

Přejeme Vám krásný víkend.

Dobrý den, zdravíme děti i rodiče a doufáme, že jste všichni zdraví !!!! 

Přejeme krásné velikonoční svátečky!!!!


Ahoj děti, věříme, že jste si letošní Velikonoce i přes všechno pěkně užili, kluci vymrskali bohatou pomlázku a holčičky rozdaly nabarvená vajíčka. A abyste nezapomněli na naši školičku, můžete si vyrobit veselou rybičku a zazpívat k tomu nějakou písničku.

Rybičky mají ploutvičky a děti mají prstíčky, zkus si je spočítat na pravé ruce:

JÁ JSEM MALÝ VODNÍČEK, KOLIK CHYTNU RYBIČEK?

1  2  3  4  5         a prstíky zkus pojmenovat ( paleček....)


A teď si můžete protáhnou tělíčko a zavzpomínat, jaká to byla vždycky legrace:


Pěkný povelikonoční týden všem dětem i rodičům přejí p.učitelky Pavlínka a Boženka

Ahoj děti, pěkný víkend a něco pro zábavu!!!

Krásné ráno, děti a rodiče. Doufám, že se máte krásně...hlavně si přečtěte všechny informace ohledně znovu otevření mateřské školy. Posílám Vám něco pro zábavu ...


Krásný prosluněný víkend Vám přeje Boženka 

Krásný dobrý den, Vám všem -určitě chodíte na výlety a do přírody, jaro už je tu, pozorujeme přírodu, její krásu, barvy , vůni- připravili jsme pár pracovních listů na procvičení ruky- hlavně pro starší děti, ale i malé děti můžou zkusit svou zručnost

No aby jsme nezapomněli na čarodějnice, ty budou ve čtvrtek mít svůj rej a doufám, že vy si jej s rodiči a sourozenci také uděláte

Opatrujte se a užijte si krásné jarní dny

Krásný májový den přeji rodičům i dětem. Tuto neděli budou mít všechny maminky na celém světě svátek- maminka je nejdůležitější člověk na světě, proto to pořádně oslavte, něčím maminku překvapte a dejte jí obrovskou pusu za všechnu lásku, kterou Vám dává !

Opatrujte se a něco pro radost i tvoření, mějte se krásně přeje Boženka a Pavlínka

Ahoj naše Rybičky,


už se na vás moc těšíme a přidáváme další  zábavné tvoření na zkrácení dlouhé chvíle  a čekání na vaši školičku.


www.mamadodeste.cz

www.detskestranky.cz

Vaše p. učitelky B+P

14.5.2020

Dobrý den milé děti i rodiče, posíláme opět něco pro zábavu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius.

Určitě máte kamarády a prožíváte spoustu dobrodružství , hrajete různé hry , máte se rádi, pomáháte si....Vzpomeňte si na svého kamaráda a třeba si jej nakreslete nebo mu něco vyrobte..Krásné dny Vám přejí Boženka a Pavlínka