Sluníčka

Do této třídy chodí děti mladšího předškolního věku.

Učí zde paní učitelka Miluše Vasilová a paní učitelka Jana Vybíralová

tel.: 601 309 351

Letošní školní rok zahajujeme ve tř. Sluníček s novým kamarádem ZVÍDÁLKEM. Přivítali jsme 11 nových dětí, které se postupně seznamují s ostatními kamarády. Během celého dne jsou děti v kontaktu se Zvídálkem,  ,který je pro  nás pěkným motivačním prvkem.

Postupně Vás budeme informovat o důležitých akcích, které nás budou čekat a kterých se budeme účastnit.

Začátek roku 2020

Pololetní prázdniny   31.1.2020     nahlaste prosím odhlášky dětí na tento den/ ŠJ/.

Akce v únoru  2020

Divadelní představení   JEŽEK A SNĚHULÁK    cena   50,-       4.2.2020    akce probíhá v MŠ

Karneval   26.2.2020     nachystejte pro vašé děti  pěkné  masky.

V šatě dětí bude vystaven seznam, do kterého se podepíši ti rodiče, kteří budou žádat potvrzení potřebné pro odečty z daní za r. 2019

Březen   2020    Od  2.3.2020-6.3.2020   probíhají  jarní prázdniny  .Prosíme rodiče, aby včas nahlásili docházku svých dětí do MŠ.

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás s nabídkou tvořivých aktivit pro Vaše děti. Náměty hledejte na www.Pinterest.cz

Doufáme, že zde najdete hodně nápadů a zajímavostí pro děti i Vás dospělých. Věříme, že tato situace, která nastala,nebude trvat dlouho a brzy se v naší sluníčkové třídě společně setkáme. Budeme se na Vás těšit.

Vaše  p. učitelky.