Sluníčka

Do této třídy chodí děti mladšího předškolního věku.

Učí zde paní učitelka Miluše Vasilová a paní učitelka Jana Vybíralová 

tel.: 601 309 351

Letošní školní rok zahajujeme ve tř. Sluníček s novým kamarádem ZVÍDÁLKEM. Přivítali jsme 11 nových dětí, které se postupně seznamují s ostatními kamarády. Během celého dne jsou děti v kontaktu se Zvídálkem,  ,který je pro  nás pěkným motivačním prvkem.

Postupně Vás budeme informovat o důležitých akcích, které nás budou čekat a kterých se budeme účastnit.

 Začátek roku 2020

Pololetní prázdniny   31.1.2020     nahlaste prosím odhlášky dětí na tento den/ ŠJ/.


Akce v únoru  2020

Divadelní představení   JEŽEK A SNĚHULÁK    cena   50,-       4.2.2020    akce probíhá v MŠ

Karneval   26.2.2020     nachystejte pro vašé děti  pěkné  masky.


V šatě dětí bude vystaven seznam, do kterého se podepíši ti rodiče, kteří budou žádat potvrzení potřebné pro odečty z daní za r. 2019


Březen   2020    Od  2.3.2020-6.3.2020   probíhají  jarní prázdniny  .Prosíme rodiče, aby včas nahlásili docházku svých dětí do MŠ.
 Vážení rodiče,

obracíme se na Vás s nabídkou tvořivých aktivit pro Vaše děti. Náměty hledejte na www.Pinterest.cz


Doufáme, že zde najdete hodně nápadů a zajímavostí pro děti i Vás dospělých. Věříme, že tato situace, která nastala,nebude trvat dlouho a brzy se v naší sluníčkové třídě společně setkáme. Budeme se na Vás těšit. 


Vaše  p. učitelky.

Jak se naše Sluníčka těšíla do naší školičky. --Týdeník Kroměřížska

Posíláme   všem  našem  Sluníčkům  společnou fotografii,  na které je  pouze malá část našich dětí.   To aby jste měli  všichni alespoň  malou  vzpomínku  na svoje kamarády, kteří s vámi chodili  letos do třídy Sluníček.  Je nám líto, že  nejsou na fotce všechna sluníčka  .

Přejeme Vám i rodičům  krásné prožití  prázdnin plné sluníčka  a radosti se svými nejbližšími. Některé z vás čekají po prázdninách Berušky a  na ty , co zůstanou ve Sluníčkách  se budou  těšit  Vaše paní učitelky  Miluška  a Jana

Vítáme  rodiče i děti v novém školním roce 2020/21 ve třídě Sluníček.

Plno krásných zážitků , nových kamarádů  a veselou cestu kolem světa se ZVÍDÁLKEM Vám přejí  p. učitelky Jana Vybíralová a Miluše Vasilová . K přání se připojuje i p. asistentka pedagoga Petra Hánošová.


První fotografie dětí najdete na webu Rajče , odkaz je na nástěnce v šatně Sluníček.Heslo Vám sdělí p. učitelky.