Úkolníček

Zdravíme vás z Kuřátek!

Už vás nebaví televize, tablety, mobily? Je vám smutno po vašich kamarádech, učitelkách a tetě? Nám ano.
Tak vám posíláme pozdrav ze školky a pár vhodných nápadů, které se vám určitě budou hodit. Snad si s tím vystačíte na nějakou dobu a pak se vám znovu ozveme.

Zuzana a Zdena

www.sikovny-cvrcek.cz

30.3.2020

Milí rodiče,

znáte časopis Pusík? Skvělý časopis pro mladší děti vřele doporučujeme.

6.4.2020

Mílí rodiče,

zdravíme vás v předvelikonočním týdnu, kdy nastává nejkrásnější období jara. Mrzí nás, že se  neuvidíme na našich každoročních dílničkách. Proto posíláme několik inspirativních odkazů.

Přejeme vám krásné sluneční velikonoce, zdraví a optimismus.

12.5.2020

Dobrý den, milí rodiče.Tak už se nám to blíží,kdy se s radostí vrátíme a s dětmi setkáme.Vše pro děti důkladně dezinfikujeme a s láskou připravujeme.

E-mail naší třídy Kollarka12345@seznam.cz