Úkolníček

Zdravíme vás z Kuřátek!

Už vás nebaví televize, tablety, mobily? Je vám smutno po vašich kamarádech, učitelkách a tetě? Nám ano.
Tak vám posíláme pozdrav ze školky a pár vhodných nápadů, které se vám určitě budou hodit. Snad si s tím vystačíte na nějakou dobu a pak se vám znovu ozveme.

Zuzana a Zdena


www.sikovny-cvrcek.cz


30.3.2020

Milí rodiče,

znáte časopis Pusík? Skvělý časopis pro mladší děti vřele doporučujeme.

https://www.google.com/search?q=pinterest+jaro&oq=pinterst&aqs=chrome.6.69i57j0l7.7685j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8


6.4.2020

Mílí rodiče,

zdravíme vás v předvelikonočním týdnu, kdy nastává nejkrásnější období jara. Mrzí nás, že se  neuvidíme na našich každoročních dílničkách. Proto posíláme několik inspirativních odkazů.

Přejeme vám krásné sluneční velikonoce, zdraví a optimismus.
12.5.2020

Dobrý den, milí rodiče.Tak už se nám to blíží,kdy se s radostí vrátíme a s dětmi setkáme.Vše pro děti důkladně dezinfikujeme a s láskou připravujeme.

E-mail naší třídy Kollarka12345@seznam.cz


Dobrý den,zdravíme vás opět po roce. Jestli je vám smutno a máte chut´s námi spolupracovat,rádi vám pošleme podnětné nápady,odkazy či tipy, jak si zpříjemnit dobu,kdy bohužel děti nemůžou navštěvovat školku.

Především jim věnujte svůj drahocenný čas, trpělivost a lásku. Snažte se dodržet režim dne, kdy můžete střídat činnosti pro děti-hru, zábavu, pohybové aktivity (doma) , čtení pohádek, společenské hry, povídání jen tak.Nezapomen´te využít hlavně pobyt v přirodě k načerpání vitaminu D a něco dobrého si za pomocí dětí  uvařte,at´máte společnou činnost.

https://www.zlobidlo.cz/